Adwokat Wrocław - Maria Klimowicz

Adwokat Oleśnica – Maria Klimowicz

Jako doświadczona adwokat świadczę usługi prawne dla moich klientów na terenie Oleśnicy oraz okolic. Oferuję kompleksową pomoc podczas każdego etapu procesu z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych, karnych, spadkowych oraz dotyczących odszkodowań, a także zadośćuczynienia.

Jeśli szukasz dobrej kancelarii adwokackiej świadczącej usługi na terenie Oleśnicy, jesteś w odpowiednim miejscu. Oferuję pomoc prawną na terenie całej Polski, dzięki wykorzystaniu platform do spotkań online. Zaoszczędź czas i skorzystaj z doradztwa w formie online!

 

Kancelaria Adwokacka Oleśnica – w czym możemy Ci pomóc?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowego wsparcia podczas sprawy rozwodowej, czy szukasz adwokata, który doradzi, co zrobić, aby ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny, możesz liczyć na moją pomoc. Jaki jest dokładny zakres usług oferowanych przez moją kancelarię adwokacką – Oleśnica?

Sprawy cywilne

Moja kancelaria adwokacka ma doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego. Przykłady spraw o takim charakterze to sprawa o zapłatę, zasiedzenie, zniesienie współwłasności, niewykonanie, czy nienależyte wykonanie umowy, sprawy z tytułu rękojmi czy umowy pożyczki.

Pomagam klientom w sporządzeniu pozwów, odpowiedzi na pozew, sprzeciwu od nakazu zapłaty, zarzutów od nakazu zapłaty, umów, wniosków oraz innych niezbędnych pism procesowych.

Dodatkowo na życzenie klienta mogę reprezentować jego interesy podczas negocjacji oraz przed sądem. Reprezentuję klientów w sprawach egzekucyjnych, pomagam w sporządzeniu skargi na czynności komornika.

Sprawy rodzinne – rozwód, sprawy o alimenty i podział majątku

Jako doświadczony adwokat doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że sprawy rodzinne wyróżniają się ze względu na swój niezwykle delikatny charakter. W przypadku spraw z tej dziedziny prawa zdecydowanie warto zasięgnąć wsparcia specjalisty posiadającego praktyczną wiedzę prawniczą oraz traktującego klienta w sposób empatyczny.

Jako adwokat rodzinny z Oleśnicy reprezentuję interesy klientów w sprawach rozwodowych, a także tych dotyczących ustalenia władzy rodzicielskiej, kontaktów, alimentów, rozdzielności majątkowej oraz wielu innych.

Decydując się na nawiązanie współpracy z moją kancelarią adwokacką, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno w toku polubownego rozwiązywania konfliktu, jak i podczas postępowania sądowego.

Sprawy karne

Oferuję również wsparcie na każdym etapie postępowania karnego – zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i na etapie sądowym. Z zaangażowaniem reprezentuję interesy klienta oraz podejmuje czynności prawne także po uprawomocnieniu się wyroku wydanego przez sąd.

W przypadku spraw karnych na jak najwcześniejszym etapie warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata, ponieważ wtedy zmniejsza się szanse na zastosowanie względem podejrzanego różnego rodzaju środków zapobiegawczych.

Sprawy spadkowe – ustalenie spadku i zachowek

Sprawy spadkowe nie w każdym przypadku wymagają wsparcia ze strony adwokata. Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy dziedziczenie spadku wiąże się z większymi problemami – szczególnie gdy na barki spadkobiercy spadają długi oraz inne zobowiązania spadkodawcy.

Posiadam niezbędną wiedzę prawniczą, aby doradzić najlepsze rozwiązanie dla moich klientów. Reprezentuję ich interesy podczas procesu przyjęcia lub odrzucenia spadku, a także jego działu i zniesienia współwłasności.

 

Odszkodowania i zadośćuczynienia

Oferuję pomoc każdej osobie, która uległa wypadkowi lub doznała jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu fizycznym, czy psychicznym i pragnie uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie z tego powodu.

Moja kancelaria zajmuje się profesjonalnym dochodzeniem świadczeń z tytułu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia świadczeń należących się w wyniku szkód rzeczowych oraz osobowych.

kobieta - rozmowa z adwokatem w Oleśnicy

Adwokat Oleśnica – dlaczego warto zaufać naszej wiedzy prawnej i doświadczeniu?

W mojej kancelarii kierujemy się twierdzeniem, że nie ma dwóch, jednakowych spraw. Dlatego do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i strategię działania dobieram do jego potrzeb i z uwzględnieniem jego dobra. Oferuję również doradztwo prawne dla osób, które nie potrzebują kompleksowej pomocy, jednak chcą mieć pewność, że podejmują dobrą decyzję zgodną z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Szanuję czas moich klientów, dlatego wykorzystuję możliwości dostępne w internecie i z osobami spoza Wrocławia łączę się za pomocą w pełni bezpiecznych platform do komunikacji online. To umożliwia mi efektywne prowadzenie spraw dla osób z całej Polski, w tym również z Oleśnicy.

 

Podejście do klienta – jak pracuje nasza Kancelaria Adwokacka w rejonie Oleśnicy?

Dobra komunikacja z klientem to jedna z najważniejszych wartości, którymi kieruję się w codziennej pracy jako adwokat z Oleśnicy. Właśnie dlatego rozpoczynając współpracę z moją kancelarią adwokacką w pierwszej kolejności zaproszę Cię na spotkanie w siedzibie kancelarii lub w formie online.

Podczas rozmowy poznam Twoje oczekiwania i dowiem się więcej o problemie prawnym, z którym się mierzysz. Dzięki tym informacjom dopasuję kolejne kroki, tak aby stworzona strategia była w pełni dopasowana do Twoich potrzeb.

Oferuję kompleksową pomoc w jakimkolwiek problemie prawnym oraz profesjonalne doradztwo. Wyręczę Cię w negocjacjach, reprezentowaniu Twoich interesów przed sądem, sporządzaniu pism procesowych oraz różnego rodzaju wniosków, a także zweryfikuję poprawność jakichkolwiek umów pod kątem prawnym.

Kompleksowe i indywidualne podejście do sprawy – skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto zgłosić się do adwokata na jak najwcześniejszym etapie postępowania? Wiedza i praktyczne doświadczenie prawnika są nieocenione – dzięki jego pomocy szanse na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku sprawy znacząco rosną.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady prawnej, zapraszam do kontaktu z moją kancelarią adwokacką świadczącą usługi na terenie całej Polski. Wyróżniam się elastycznością i podejściem stawiającym interesy klienta na pierwszym miejscu, dlatego w zależności od Twoich preferencji możemy się spotkać stacjonarnie lub zdalnie.

Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią adwokacką, która oferuje wsparcie prawne na terenie Oleśnicy. Napisz maila na adres podany na dole strony lub skontaktuj się z moją kancelarią telefonicznie i wspólnie zastanówmy się, w jaki sposób mogę pomóc Ci w kwestiach prawniczych!